22-річна племінниця міністра Петренка скупила нерухомості на 6 млн

12 червня 201816:03

Племінниця міністра юстиції Павла Петренка 22-річна Божена Клічук скупила елітної нерухомості на 6 млн гривень. 

Журналісти з’ясували, що в 2015-2016 роках Клічук придбала апартаменти в 85 квадратних метрів в київському ЖК “Панорама” на Євгена Коновальця, 44А за суму близько 3,5 млн гривень, а також двокімнатну квартиру на 65 квадратів в будинку по вулиці Євгена Коновальця, 36-В, орієнтовною вартістю – 2,5 мільйона гривень, – повідомляється в програмі “Наші гроші”.

Крім того, у вересні 2016- го, студентка також придбала новий автомобіль Lexus NX200, який в автосалоні коштує понад мільйон гривень.

Мати дівчини викладає в Чернівецькому національному університеті імені Федьковича, а батько – лікар. Тому офіційні сукупні доходи батьків за останні два з половиною роки не дозволили б придбати дівчині елітні квартири і авто.

Мати Божени стверджує: майно дочки дісталося в спадок від дідуся, а також озвучила версію про подарунок бабусі і допомогу від дядька-підприємця по батьківській лінії – Романа Клічук.

Роман Клічук в коментарі програмі повідомив, що допомагає племінниці фінансово з навчанням і подорожами, але не сумами, яких вистачило б на нерухомість і авто.

За словами самої племінниці Петренко, їй допомагала вся сім’я.

Міністр юстиції Павло Петренко спростував свою участь в придбаннях Клічук, але підтвердив, що в травні був з нею на спільному відпочинку в Туреччині і оплатив його.

У декларації міністра зазначено, що він не має власного житла, має 11-річним Volkswagen Golf, але користується орендованій Toyota.